Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

vaša moto oprema...

4 posters

Go down

vaša moto oprema... Empty vaša moto oprema...

Postaj  Vedran_ZG pon srp 16, 2007 8:29 pm

Ajde da vidimo kako je tko opremljen za sezonu, kacige, kombinezoni, jakne... i kako ste zadovoljni.

Evo ja sam ove godine poprilično opremljen, m-tech scorpion 2-djelni kombinezon, stylmartin gp čizme, m-tech victory rukavice, m-tech potkapa, arlen ness road trip kožna jakna, marushin racing rukavice, axo gorotex jakna sa skidajućom podstavom i rukavima, premier avenger kaciga xaus replica, shark s600 crazy kaciga, bubrežnjak ixs i dainese(pojačan kao kornjača)m-tech action rukavice... cheers Nešto je stare opreme, nešto nove!

Ajd sad vi... Question


Zadnja promjena: ; pet lis 12, 2007 9:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Vedran_ZG
Vedran_ZG
Moderator
Moderator

Broj postova : 198
Age : 38
lokacija : Zagreb
vozim : Z750 2006.
Registration date : 27.04.2007

[Vrh] Go down

vaša moto oprema... Empty Re: vaša moto oprema...

Postaj  Veky uto srp 17, 2007 6:57 pm

Nolan N 60 clasnic stara 8 godina ..nebi je mjenjao za brdo karamele , ove godine stavljen novi vizir i kopće.......jakna Ixs kožna nošena 2.5-3(sezona joj ide) nezadovoljan sam nom jer mi se se dota rastegnula ina 170-180 napuhne se4 cijela preko 200 jebe za popizditi i nema kragnu (velik minus) rukavice Ixs također rjetko vozim u njima jer nemam filing i osječaj za cestu (nedavno me spasilo što ih nisma imao ) bubrežnjak ixs-ov (van uporabe) isto nisam zadovoljan njime koristim neki no name 3 puta bolji.....čizme i hlače nemam ....jer nisam osjetio potrebu za tim ...
Veky
Veky
Admin
Admin

Broj postova : 1001
Age : 36
lokacija : KOji trebaju znati znaju...
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

vaša moto oprema... Empty Re: vaša moto oprema...

Postaj  kawasaki men pet lis 12, 2007 5:42 pm

OVIH DANA IDEM DA KUPIM KACIGU UZECU AGV MAT CRNU PLANIRAM da za nju dam 200e vise nemogu.polo pojas pro bajker cizme traveller,probajker rukavice f-309racing.kozna jakna genuine sa 5 protektora,ruka potkapa sto pokriva i grudi
kawasaki men
kawasaki men
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 89
Age : 39
lokacija : Turija(vojvodina)
Registration date : 09.10.2007

[Vrh] Go down

vaša moto oprema... Empty Re: vaša moto oprema...

Postaj  tmk pet lis 12, 2007 11:13 pm

kaciga, jakna, rukavice, bubrežnjak. Smile
tmk
tmk
Novi član
Novi član

Broj postova : 24
Age : 41
lokacija : zagreb
Registration date : 27.04.2007

http://myspace.com/tmk_zg

[Vrh] Go down

vaša moto oprema... Empty Re: vaša moto oprema...

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.