Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GPZ 500 s - struja

2 posters

Go down

GPZ 500 s  - struja Empty GPZ 500 s - struja

Postaj  Edimar sri srp 01, 2009 7:05 pm

Evo imam jedno pitanje. Na mom Kawcu 500s prilikom provjere punjenja mjernim instrumentom na minimumu daje na bateriji 12,5V a pri nekih 3000 okretaja diže se na cca 13,3 V. Čim upalim svjetla punjenje se na minimumu smanjuje na 11,5 v a pri 3000 okretaja na 12,2 V. Napon na sve tri faze na izlazu su 15,5 V, ove druge struje e sad jebaj ga neznam istosmjerne ili izmjenične znam samo da je pravilno mjereno. E sad vas pitam jeli stvarno moguće da mi je vriti magnet ili je stator za premotat ili jedno i drugo kako mi neki govore. Ima li tko iskustava s time i čuo sam da paše magnet i od gpz-a 600 samo ga treba pripasati tj. potokariti.
Edimar
Edimar
Novi član
Novi član

Broj postova : 34
lokacija : Opatija - Matulji
vozim : GPZ 500 S
Registration date : 11.03.2009

[Vrh] Go down

GPZ 500 s  - struja Empty Re: GPZ 500 s - struja

Postaj  Cava boliGlava sri srp 01, 2009 9:20 pm

mislim da ti probija regler struju, nađi novi (bar je tako nama bilo na hondi cbx, možda sam u krivu, mlada sam-još učim, hahahahh)
Cava boliGlava
Cava boliGlava
forumsko piskaralo
forumsko piskaralo

Broj postova : 159
Age : 32
lokacija : ko zna, zna
vozim : -.-''
Registration date : 01.03.2009

[Vrh] Go down

GPZ 500 s  - struja Empty Re: GPZ 500 s - struja

Postaj  Edimar čet srp 02, 2009 1:00 pm

Ovo je već drugi regler koji sam stavio i ista stvar. Može se desiti da su u banani ali nabavio sam ih kao potpuno ispravni tako da je mala vjerojatnost da je regler, a i nabavljen je od prijatelja koji me ne bi zaje....
Edimar
Edimar
Novi član
Novi član

Broj postova : 34
lokacija : Opatija - Matulji
vozim : GPZ 500 S
Registration date : 11.03.2009

[Vrh] Go down

GPZ 500 s  - struja Empty Re: GPZ 500 s - struja

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.