Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nokia - Mobis servis

2 posters

Go down

Nokia - Mobis servis Empty Nokia - Mobis servis

Postaj  Edimar ned kol 01, 2010 11:48 pm

Prije desetak dana poslao sam Nokiu 5310 koja je pod garancijom još jednu godinu na popravak u ovlašteni servis Mobis u Zg. Nakon što se mobitel vratio sa servisa - puuuf iznenađenje. Đubrad smrdljiva iz Mobisa poslali mob natrag pod izgovorom kako je mobitel bio u doticaju s vodom te kao takav ne podliježe garanciji. Mobitel mi koristi žena i zaista je mobač jako malo korišten i pažen te nema teorije da je bio ni na prašini a kamo li u vodi. Čuo sam da smradovi u Mobisu znaju tako odj.... stranke, s izgovorom o vodi i bla, bla bla. Pošto sam išao u subotu popodne po njega još ih nisam stigao zvati ali sutra ću svakako. I telefonski i pismeno i mailom, neće mene banda lopovska je.....t. A i kontaktirati ću i direktno Nokiu u Finsku majku im njihovu. Zato me zanima dali je tko imao takav slučaj. Evo to sam napisao da se pripazite da ne nasjednete kao ja. Ovo je zadnja Nokia koju ću imati dok se ne promijeni politika idiotskog servisa ili Nokia ne uzme drugog generalnog zastupnika, a ne ove lopove, kretene i nesposobne budale kakvi su ovi majmuni u Mobisu.
Edimar
Edimar
Novi član
Novi član

Broj postova : 34
lokacija : Opatija - Matulji
vozim : GPZ 500 S
Registration date : 11.03.2009

[Vrh] Go down

Nokia - Mobis servis Empty Re: Nokia - Mobis servis

Postaj  Zagi_46 ned kol 22, 2010 1:15 pm

teško da budeš našao nekoga kome to nisu odgovorili, ako uopće i nađeš takvu osobu
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.