Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ER6 n

4 posters

Go down

ER6 n Empty ER6 n

Postaj  Vatrogasac_Mirko uto stu 13, 2007 8:10 pm

Bok svima
Planiram uzeti ovaj motor cim se vrate normalnije temperature, pa molim one koji su ga vozili dojmove,kritike, iskustva,savjete...
Vatrogasac_Mirko
Vatrogasac_Mirko
Novi član
Novi član

Broj postova : 7
Age : 36
Registration date : 12.11.2007

[Vrh] Go down

ER6 n Empty Hej!

Postaj  Ozren pet oľu 28, 2008 12:20 pm

Bok, ja ti imam er-6n crni sa crvenom ramom i kupio sam ga u 07.mj 2007. Napravio sam ti cca. 4000km i vrlo sam zadovoljan, bio sam na servisu kod dečki u Karlovcu u KMS-u na hiljadarku i bili su stvarno profesionalni i fer u cijeni.

Ja sam niži rastom i to mi je idealni motor, uzak je i bez problema pićim između auti i kad je najveća gužva. Ima snage za potegnut, sve je normalno do nekih 5-6 tisuća okretaja, a onda se nekaj počne dešavati i mali poleti Wink

Potrošnja mu je oko 5l, ja sam mjerio kad sam vozio šarf i bila je potrošnja 5,2l/100km.

Jedini minus motora je kad se vozis preko 140km jebeno puše, ali to je naked i pitanje je koliki je to minus jer sam to i znao prije nego sam ga kupovao. Za informaciju, da ga se natjerati do 205km/h Wink

Sve u svemu, motor i za grad i za otići kud god poželiš, pozicija je udobnija nego na jurilicama, komad iza ima fino prostora, uglavnom za prosječnog korisnika i više nego dovoljno. Po cijeni pogotovo ! Wink

Ako te još kaj zanima a zaboravio sam spomeniti, javi se slobodno.

Pozdrav!
Ozren
Ozren
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
Age : 49
lokacija : Kladje
vozim : ER-6N
Registration date : 06.03.2008

[Vrh] Go down

ER6 n Empty Re: ER6 n

Postaj  kawasaki men pet oľu 28, 2008 5:28 pm

motor je dobar prirodan polozaj sedenja mozes ici na dalja potovanja udoban dobar za voznju po gradu
kawasaki men
kawasaki men
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 89
Age : 39
lokacija : Turija(vojvodina)
Registration date : 09.10.2007

[Vrh] Go down

ER6 n Empty Re: ER6 n

Postaj  Mali zeleni pon pro 22, 2008 9:27 pm

pozdrav majstore. Kupio sam ga ove godine potkraj 5 mjeseca i dosad sam napravio 5000 km, nisam imao nikakvih problema s motorom. Potrošnja mu je cca 6l ali to ti je rezultat "malo žešće vožnje". nećeš pogriješiti u kupnji, ali imam pitanje- polovni ili novi? jer kod polovnih trebaš jako paziti, ima ti svakakvih.

Mali zeleni
Novi član
Novi član

Broj postova : 8
Age : 38
lokacija : belica
vozim : er6n
Registration date : 21.12.2008

[Vrh] Go down

ER6 n Empty Re: ER6 n

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.