Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedna veelika dvojba

+2
Vedran_ZG
Zagi_46
6 posters

Go down

Jedna veelika dvojba Empty Jedna veelika dvojba

Postaj  Zagi_46 uto vel 12, 2008 5:03 pm

Znam da je sljedece pitanje jako teski pojam i ovisi od osobe do osobe. Zanimalo bi me samo kakvo ima svatko razmisljanje o tome.
Dali je ljepse i bolje (pod bolje, tekso je to reci tak) da se vidi u gradu ili da se vozi, motor star 25-30 god, recimo z 550 ili z1000, ali da je puno truda ulozeno u njega, ili da se ipak kupi neki novi ili polovni z750 z1000. Zanimalo bi me samo vase misljenje kaj je vama ljepse vidjeti..recimo dok netko dodje i u centru grada ga sparkira.

mene muci to pitanje stalno, jednostavno nisam pronasao ni jedan novi motor koji bi mi se svidio, a opet, svi su mi lijepi. ljepse mi je voziti stari motor, al da ima svoj stil i karizmu..a opet, radi bi sjeo u 636-ticu i vozio se po cijele dane..
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Vedran_ZG uto vel 12, 2008 5:59 pm

Zagi_46 je napisao/la:Znam da je sljedece pitanje jako teski pojam i ovisi od osobe do osobe. Zanimalo bi me samo kakvo ima svatko razmisljanje o tome.
Dali je ljepse i bolje (pod bolje, tekso je to reci tak) da se vidi u gradu ili da se vozi, motor star 25-30 god, recimo z 550 ili z1000, ali da je puno truda ulozeno u njega, ili da se ipak kupi neki novi ili polovni z750 z1000. Zanimalo bi me samo vase misljenje kaj je vama ljepse vidjeti..recimo dok netko dodje i u centru grada ga sparkira.

mene muci to pitanje stalno, jednostavno nisam pronasao ni jedan novi motor koji bi mi se svidio, a opet, svi su mi lijepi. ljepse mi je voziti stari motor, al da ima svoj stil i karizmu..a opet, radi bi sjeo u 636-ticu i vozio se po cijele dane..
Uvijek motor novijeg godišta, bez obzira na sve. Svaka čast ko voli retro dizajn, ja ne volim, a noviji z1000 i z750 su mi u toj klasi najljepši i sigurno najisplativiji motori. Al ako tebe vuče na retro, onda kupi nekaj starije. Vozne osobine nisu za usporedbu, niti te motore možeš nekako usporedit, eventualno dizajn, a to opet ko kak voli.
Vedran_ZG
Vedran_ZG
Moderator
Moderator

Broj postova : 198
Age : 38
lokacija : Zagreb
vozim : Z750 2006.
Registration date : 27.04.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  zx-6r sri vel 13, 2008 1:47 am

ako je motor čuvan , pažen i mažen onda mi je draže vidjet z550 star 25 godina nego novi z750 koji je bio razbijen već dva i pol puta.
važno da se na motor dobro pazi, i da s njim nema nikakvih problema.
i da ljepše mi je vidjet neki star 30 godina zato kaj nemamo priliku baš često vidjet tako nešto Smile , dok ovih novijih imaš na svakom koraku Wink

dakle egzotika se cijeni s moje strane (pa bio to z550 star 25 godina ili HD ili Ducati, ili neka zanimljiva prerada )

naravno ovo se ne odnose na sportaše ,tu vrijedi čim novije to bolje , još ako ima pažljivo biranih sportskih detalja
(izvan konkurencije je 636 model '03/'04 :ljubav2: )
zx-6r
zx-6r
Moderator
Moderator

Broj postova : 349
Age : 36
lokacija : zg
vozim : fazer
Registration date : 28.10.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Kile sri vel 13, 2008 11:38 am

Ja mislim da bi trebalo imat jednog Z750 svakako 07`-08`+Jedan npr. Z900 75`-76`kojeg bi cicko i licko i vozio samo po idealnom vremenu,tak da je moje stajaliste svakako novi ali ako je moguce i neku old school pilu pride hehehe
Kile
Kile
forumsko piskaralo
forumsko piskaralo

Broj postova : 166
Age : 44
lokacija : Zg-Dubrava
Registration date : 22.10.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  zeemax sri vel 13, 2008 6:34 pm

zx-6r je napisao/la:ako je motor čuvan , pažen i mažen onda mi je draže vidjet z550 star 25 godina nego novi z750 koji je bio razbijen već dva i pol puta.
važno da se na motor dobro pazi, i da s njim nema nikakvih problema.
i da ljepše mi je vidjet neki star 30 godina zato kaj nemamo priliku baš često vidjet tako nešto Smile , dok ovih novijih imaš na svakom koraku Wink

dakle egzotika se cijeni s moje strane (pa bio to z550 star 25 godina ili HD ili Ducati, ili neka zanimljiva prerada )

naravno ovo se ne odnose na sportaše ,tu vrijedi čim novije to bolje , još ako ima pažljivo biranih sportskih detalja
(izvan konkurencije je 636 model '03/'04 :ljubav2: )

slažem se sa svime,osim sa zadnjom rečenicom!

@kile situacija u Hrvatskoj je,na žalost,takva da treba imati i za 25 godina star motor,pored svakodnevnih troškova!iako ne bi škodilo imati "i ovce i novce",odnosno i novi i stari!
zeemax
zeemax
Moderator
Moderator

Broj postova : 637
Age : 47
lokacija : SB
vozim : kawa gpz600r
Registration date : 16.08.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Zagi_46 sri vel 13, 2008 9:23 pm

slazem se i ja sa svime, a posebno sa zeemaxom. postavil sam dost nezgodnu temu, a istina, slazem se sa svima. opcenito, motor je u danasnje vrijeme luksus (u to ne ubrajam skutere), sto se tice odrzavanja, registracije, voznje, a i same kupovine, bez obzira koje je godiste motor
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Kile sri vel 13, 2008 11:19 pm

Ma sigurno da je tak decki to su samo snovi al pitanje nije bilo financijske prirode nego onak kak bi bilo kad bi bilo(paprike) cheers
Kile
Kile
forumsko piskaralo
forumsko piskaralo

Broj postova : 166
Age : 44
lokacija : Zg-Dubrava
Registration date : 22.10.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  zeemax čet vel 14, 2008 12:22 am

Kile je napisao/la:Ma sigurno da je tak decki to su samo snovi al pitanje nije bilo financijske prirode nego onak kak bi bilo kad bi bilo(paprike) cheers

takva "što bi bilo kad bi bilo" pitanja potiču maštanja o hondi nr750,ducatiu 1098,...,a onda je povratak u realnost bolan,naročito ako čovjek nije u mogučnosti da ima bilo kakav motor. drink
ali maštati je dozvoljeno stoga raspalite.
ja sam svoja maštanje zasad ispunio,srečom,više volim starije motore. motor
zeemax
zeemax
Moderator
Moderator

Broj postova : 637
Age : 47
lokacija : SB
vozim : kawa gpz600r
Registration date : 16.08.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Veky čet vel 14, 2008 8:00 pm

Najbolje je kad si možeš priuštiti 2 motora (ili više)

Ovo je pitanje npr. u stilu, volim supermoto, ali bi htio i neki supersport...

Ili supersport ili cruiser neki.. kak sad..ha kak kupiš ono što možeš i ili za čim srce više vuće...

Osobno ne okrenem se bah za Z750("novim") ili Yamahom fz6...(u zelini ih je valjda bilo 100) ..tako da mi je radost vidjeti neki "stari" motor...(koji normalno ima na sebi sve high tech pizdarijice i brenzice od kojih zubi ispadaju itd Cool )

npr. nešto ovak...

Jedna veelika dvojba T_index5353m_430cb83
:ljubav2: :ljubav2: :ljubav2:
Jedna veelika dvojba T_index53453m_05f77c9

ili RJEŠENJE ZAGIJEVE NEDOUMICE...."stari"novi motor....zrx 1200
Jedna veelika dvojba T_21499012zrxm_1c7a3e2
Veky
Veky
Admin
Admin

Broj postova : 1001
Age : 36
lokacija : KOji trebaju znati znaju...
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Zagi_46 čet vel 14, 2008 10:33 pm

hehe veky..niej to moja nedoumica. meni su stari motori predobri, i bas kak ti velis, da imaju na sebi sve high-tech, ALI sa stilom, ne bezveze pobacano. i da, ovaj topic nema veze s financijama, njih zaboravite Smile
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  zeemax pet vel 15, 2008 3:20 am

true,true zrx1200 je riješenje.gotovo isti bijaše moj gpz750 iz '82.g. Exclamation
zeemax
zeemax
Moderator
Moderator

Broj postova : 637
Age : 47
lokacija : SB
vozim : kawa gpz600r
Registration date : 16.08.2007

[Vrh] Go down

Jedna veelika dvojba Empty Re: Jedna veelika dvojba

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.