Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Životna filozofija....

2 posters

Go down

Životna filozofija.... Empty Životna filozofija....

Postaj  Veky sub vel 16, 2008 5:54 pm

Čovjek ponekad dođe, u najčudnijim trenucima inpiraciju za pisanje..pa eto... i meni je došla ovaj tren...

Namjerno nisam ovaj post htio zbuksati u krčmu jer mu nije tam niti mjesto...

Idemo sad na dio "što je umjetnik htio reći".... danas je jedan od "onih" dana... vani vrjeme divota i krasota... samo kaj puše...IDEALNO..pitate se za kaj...za zatvoriti se u radionu..uživati u suncu koje dolazi kroz velike prozore na garažnim vratima ... i uživati.. još jedno,m pitate se u čemu ... uživati, gledati kako nakon dugogodišnjeg turpijanja, šmirglanja,varenja, pilanja, mjerenja, nekoliko desetaka kojekakvih prjemaza... itd itd ... stvara se djelo..

U ovom slučaju je to moja "kramica" udahnuti, život u hrpu metala, stvoriti iz njega starog, izraubanog "bogca" nešto što če mamiti poglede...

ALI sad dolazimo do tog ali, taj gušt nemože pružiti niti jedan novi motor, jer ta 2 kotaća ipak imaju svoju "težinu"...to je "stara cura" koja je prošla podosta "jahača" Embarassed Cool i treba joj prići sa respektkom...naroćito jer je starija od mene...eto to je ta filozofija...

Jednostavno ima u njoj ono nešto..To nešto, jer nije još jedna iz mase...jer motori nisu kao žene... scratch

Oni su više kao vino što stariji to bolji...čast iznimkama ima i žena koje što starije to bolje... uglavnom pomalo skrećem s teme...pa je tako i došao kraj ovoj "prići"....

Netko če poćet ćitat ovaj tekst oi pomisliti bože koja dosada, opet vjerujem da postoji još dosta ljudi koji če iščitati ove rjeći do zadnje i shvati što je umjetnik htio reći...Pamet u glavu ... Smile
Veky
Veky
Admin
Admin

Broj postova : 1001
Age : 36
lokacija : KOji trebaju znati znaju...
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

Životna filozofija.... Empty Re: Životna filozofija....

Postaj  Kile sub vel 16, 2008 7:38 pm

Svaka cast na tekstu al bogami se sad vidi kaj alkohol dela od covjeka nakon vise godina mukotrpnog i cestog ispijanja lud
Kile
Kile
forumsko piskaralo
forumsko piskaralo

Broj postova : 166
Age : 44
lokacija : Zg-Dubrava
Registration date : 22.10.2007

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.