Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje....

4 posters

Go down

pitanje.... Empty pitanje....

Postaj  robby sub lip 14, 2008 1:37 am

bok ljudi evo ja sam novi na forumu pa malo dok skuzim sta i kako to ide.....ugl...htio sam pitati za kawasaki gpz 600 r neznam koja je godina tocno,ugl motor je od staroga,a ja ga mislim voziti.ali ima jedan problem...motor je ko nov ima 14 000 km....kad ga upalim ne radi jedan cilindar,i kad se ugrije onda onako radi nekako na sve,ali nekad "štuca" i zeza u voznji....sta bi to moglo bit,napravljen je servis u karlovcu u kawasaki centru...svjecice nove,ulje,filteri,membrane na frgazerima,nastelani frgazeri i tako to....meni su neki rekli da bi mogla bit bobina pa da zato zeza taj jedan cilindar...e sad neznam mozda da je probat tu bobinu drugu il neznam sta radit....pa ako mozete rec koji savijet....hvala unaprijed! Smile

robby
Novi član
Novi član

Broj postova : 2
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

pitanje.... Empty Re: pitanje....

Postaj  Zagi_46 sub lip 14, 2008 12:39 pm

pogledaj kable od svjecica, pogledaj dal je gorivo ok, da mozda nema vode u benzinu. upali ga, prvo otpoji lulicu iz svjecicu, ako ima promjene, vrati, iscupaj lulicu iz druge, ako nema promjene, onda ti je ili ta svjecica ili taj kabel, ili bobina. dvije su bobine, jedna za dva cilindra.
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

pitanje.... Empty Re: pitanje....

Postaj  black dog sub lip 14, 2008 1:35 pm

vjerojatno je problem sa svjecicom na tom cilindru koji ne radi ili nekaj sa strujom ili sa dovodom goriva.

KADA ULOVIS VREMENA NAPISI NESTA O SEBI U PRECTAVLJANJU NOVIH CLANOVA.

https://kawasaki.forumcroatian.com/predstavljanje-elanova-f11/
black dog
black dog
Admin
Admin

Broj postova : 1356
Age : 39
lokacija : samobor
vozim : kawasaki
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

pitanje.... Empty Re: pitanje....

Postaj  Veky sub lip 14, 2008 5:09 pm

Zagi ti je krasno sve objasnio, pa javi kaj se toćnop desilo, pa da možemo ti govoriti, što bi moglo biti, i da sustavno eliminiraš kaj je uredu, da dođeš do greške,

Ps. AKO je bobina i AKO paše sa Gpz-a 550, imam ti ja pa za probu možemo prišerafiti...da ne kupuješ ako niej riknula..

Motor ima 14tis morao bi biti mina, i daj ga poslikaj i predstavi...pozz
Veky
Veky
Admin
Admin

Broj postova : 1001
Age : 36
lokacija : KOji trebaju znati znaju...
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

pitanje.... Empty Re: pitanje....

Postaj  robby sub lip 14, 2008 5:40 pm

ok stavit cu samo da ga poslikam i to....ps tnx na odg....probat cu to napravit...

robby
Novi član
Novi član

Broj postova : 2
Registration date : 14.06.2008

[Vrh] Go down

pitanje.... Empty Re: pitanje....

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.