Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PROBLEM NAKON "TUOR DE FRANCE"

2 posters

Go down

PROBLEM NAKON "TUOR DE FRANCE" Empty PROBLEM NAKON "TUOR DE FRANCE"

Postaj  copy1000 pon lis 06, 2008 11:33 am

Pozdrav,

Imam Kawasaki ER-6n, 08.2007. god, sada već 11.500km.
Pred 10 dana vratio sam se sa izleta po Francuskoj, Švicarskoj i Italiji, u 10 dana napravili 3600km, uglavnom po Alpama. Moram reći da smo vozili po svakakvom vremenu, kiša, tuča, snijeg, nekad čak i po 0 stupnjeva na 2800m nadmorske visine. Motor je radio besprijekorno. Međutim, sada kada smo se vratili, teško mi ujutro pali, tek nekad iz 3., 4. puta i to sa malo gasa. Kada ga upalim, radi na cca 400-500okr, pa tek za nekoliko sekundi se upali choke, te digne okretaje na 1800okr, nakon čega kada se malo ugrije spusti okr na normalnih 800-900, te radi normalno. Kasnije tokom cijelog dana pali i radi normalno. Ah da, gore u Alpama, 2 dana mi je nešto strašno smrdjelo po nekoj gumi, kao da gori nešto u stražnjem dijelu motora. Naravno sve sam prekontrolirao i nisam ništa vidio. Vozio sam dalje, motor je radio ok, te nije bilo razloga za paniku, nakon 2 dana nije više ništa smrdjelo, kao da je izgorilo to nešto što je imalo za izgoriti i to je to, možda je upalo nešto u auspuh, nemam pojma.
E sad pitanje naravno, šta može biti to u vezi sa paljenjem, i šta je moglo smrdjeti?


Hvala, pozdrav!

copy1000
Novi član
Novi član

Broj postova : 9
lokacija : MALI LOŠINJ
vozim : KAWASAKI ER-6n
Registration date : 14.05.2008

[Vrh] Go down

PROBLEM NAKON "TUOR DE FRANCE" Empty Re: PROBLEM NAKON "TUOR DE FRANCE"

Postaj  Zagi_46 uto lis 07, 2008 12:20 am

nemam pojma. mozda gorivo, proaj napraviti servis, ulje svjecice filteri. odi do servisa, najbolje, ako jos imas garanciju, ako ne, ipak odi da pogleda netko strucni. ovak je dost tesko kad ne vidim i ne cujem. probaj voziti par dana, mozda dodje k sebi
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.