Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

+3
Vedran_ZG
Veky
kawasaki men
7 posters

Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  kawasaki men pet sij 18, 2008 11:11 pm

ovde mozete stavljati slike od vasih stvari vezano za kawasaki garderobu ,priveske ,solje i tome slicno sto imate. evo ja sam se nedavno ponovio

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Udq-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Wu8-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Uye-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Hoi-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Ed6-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki 8gm-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Ig8-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Qbb-DSC035_thumb kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Oqc-DSC035_thumb
kawasaki men
kawasaki men
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 89
Age : 39
lokacija : Turija(vojvodina)
Registration date : 09.10.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  Veky sub sij 19, 2008 12:03 am

ja imam isti privjesak za kljućeve...
Veky
Veky
Admin
Admin

Broj postova : 1001
Age : 36
lokacija : KOji trebaju znati znaju...
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  Vedran_ZG ned sij 20, 2008 4:00 pm

Evo ja jučer došao iz padove i rekao sebi konačno ću si nekaj od kawića kupit, kad tamo nema broja za nikog, sve ili xxxl ili s, tak da sam se nažalost opet vratio bez ičega. Sad


Zadnja promjena: ; uto sij 22, 2008 12:16 pm; ukupno mijenjano 1 put.
Vedran_ZG
Vedran_ZG
Moderator
Moderator

Broj postova : 198
Age : 38
lokacija : Zagreb
vozim : Z750 2006.
Registration date : 27.04.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  kawasaki men ned sij 20, 2008 7:38 pm

stavljajte ovde i makete

od vasi kawasaki motora

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Fz1-DSC035_thumb

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Iq8-DSC035_thumb
kawasaki men
kawasaki men
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 89
Age : 39
lokacija : Turija(vojvodina)
Registration date : 09.10.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  Incredible pon sij 21, 2008 7:50 pm

Vedran_ZG je napisao/la:Evo ja jučer došao iz padove i rekao sebi konačno ću si nekaj od kawića kupit, kad tamo nema broja za nikog, sve ili xxxl ili s, tak da sam se nažalost opet vratio bez ičega. Sad

a bilo je košuljica i onih nekih majci na cifršlus samo kaj je to koštalo preko 50 eur, sve kaj je bilo jeftinije je nestalo u roku odmah
Incredible
Incredible
Novi član
Novi član

Broj postova : 33
Age : 42
lokacija : Zagreb
Registration date : 27.04.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  Aryan ned lip 08, 2008 4:25 pm

www.proracingshop.com -odlične stvari
vistakawasaki.com-samo kawasaki al ne šalju u europu

nego baš me zanima bili ko naručiva išta jer ja mislin skoro naručit si neke majice al većinom traže kreditnu karticu koju san ja otkaza ima dosta vrimena.ako bi ko nešto naručiva da se dogovorimo da ide sve pod jednu naruđbu.
Aryan
Aryan
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 70
Registration date : 24.05.2008

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  Zagi_46 ned lip 08, 2008 5:14 pm

ja sam narucival preko jednog ducana u kc, probike, a sjediste im je u cakovcu. kupil sam patike, vec ih nosim 2 god, i nisu se nist poderale. videl sam da ima dosta stvari, pa ako koga zanima;

http://www.pro-bike.hr/hr/5/o-nama/?PHPSESSID=f07dde352227a373748c55795d4e7f9a
Zagi_46
Zagi_46
Moderator
Moderator

Broj postova : 1155
lokacija : KC
vozim : Ducati
Registration date : 17.08.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  zeemax pon stu 24, 2008 2:22 am

akcija na moto opremu u MMS-u

http://www.mms-moto.hr/akcije.htm
Exclamation Exclamation Exclamation
zeemax
zeemax
Moderator
Moderator

Broj postova : 637
Age : 47
lokacija : SB
vozim : kawa gpz600r
Registration date : 16.08.2007

[Vrh] Go down

kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki Empty Re: kawasaki garderoba i stvari vezane za marku kavasaki

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.