Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Z-1000 preformanse

5 posters

Go down

Z-1000 preformanse Empty Z-1000 preformanse

Postaj  Gost pon ruj 24, 2007 5:38 pm

Bok ljudi!
Evo vozim se jednu sezonu i za drugu razmišljam kupiti novi z-1000.
Ono što mene najviše zanima su preformanse tog motora. Za snagu nisam zabrinut jer 125 konja mi je više nego dosta, mene najviše zanima ovjes, kočnice kakav je za zavoje, jer se volim malo brže voziti na zavojitim cestama. Dali mu zadnji kotač voli proklizavati? Ali najviše me zanima kakav je u nagibu. Hvala

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Z-1000 preformanse Empty Re: Z-1000 preformanse

Postaj  Vedran_ZG pon ruj 24, 2007 7:45 pm

Ensven je napisao/la:Bok ljudi!
Evo vozim se jednu sezonu i za drugu razmišljam kupiti novi z-1000.
Ono što mene najviše zanima su preformanse tog motora. Za snagu nisam zabrinut jer 125 konja mi je više nego dosta, mene najviše zanima ovjes, kočnice kakav je za zavoje, jer se volim malo brže voziti na zavojitim cestama. Dali mu zadnji kotač voli proklizavati? Ali najviše me zanima kakav je u nagibu. Hvala
Po razgovorima s nekim vlasnicima, vožnja je približno ista kao na z750, dakle mekan ovjes, dosta lijepo pada u zavoj, ima i više nego dovoljno snage, zadnji kotač prokliuzje ovisno o stilu vožnje, znači ako ga rano otvoriš u zavoju mogao bi malo pobjeć, al kao i svaki motor te snage. Naravno, ovisi i kakve su gume i dal su dovoljno ugrijane. Serijske gume vole bježat jer nisu najkvalitetnije, al se zato ne troše toliko jako. Stim da je u prednosti naspram z750 zbog usd vilice koja se da bolje štelat
Vedran_ZG
Vedran_ZG
Moderator
Moderator

Broj postova : 198
Age : 38
lokacija : Zagreb
vozim : Z750 2006.
Registration date : 27.04.2007

[Vrh] Go down

Z-1000 preformanse Empty Re: Z-1000 preformanse

Postaj  zeemax uto ruj 25, 2007 12:47 am

moje mišljenje je da je to premala prednost pred z750 za 15 konja skuplja rega,a ima načina za učvrstiti prednju vilicu,ali oni serijski topovi su mi ludilo!
zeemax
zeemax
Moderator
Moderator

Broj postova : 637
Age : 47
lokacija : SB
vozim : kawa gpz600r
Registration date : 16.08.2007

[Vrh] Go down

Z-1000 preformanse Empty Re: Z-1000 preformanse

Postaj  Veky pet ruj 28, 2007 10:43 pm

S obzirom što purža mislim da je precjenjen (< bar "zadnji" model) a ovaj novi neznam vidjet ćemo iako mislim da mu fali podosta snage u odnosu na konkurenciju , po mojem trebali su staviti makinu se zx 10 malkice preprogramirat elektroniku eventualno nabaciti pokoji gram na radilicu (da dobije momenta u niskim okretajima i bok) ...

Ludo bi bilo da naprave Z 1400 sa makinom od zzr 1400 u izvornom obliku , sa skraćenim prjenosima .....(<koja bi to fakin živina bila ???) Cool
Veky
Veky
Admin
Admin

Broj postova : 1001
Age : 36
lokacija : KOji trebaju znati znaju...
Registration date : 24.04.2007

[Vrh] Go down

Z-1000 preformanse Empty Re: Z-1000 preformanse

Postaj  kawasaki men sri lis 10, 2007 4:38 pm

mislim da hoce je sam nasao slike na internetu postavi bih ali neznam kako se to radi
kawasaki men
kawasaki men
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 89
Age : 39
lokacija : Turija(vojvodina)
Registration date : 09.10.2007

[Vrh] Go down

Z-1000 preformanse Empty Re: Z-1000 preformanse

Postaj  zelko sub pro 19, 2009 11:38 pm

Moj je iz 2003-e i prezadovoljan sam. Samo sam promjenio topove. Gume su RR i još nisam primjetio da hoće pobjeć ili proklizit u zavoju, samo ga dobro stisnut. Potpuno mu je svejedno jesi li sam ili sa suvozačem i teretom, jednako ide i jednako dobro drži zavoj i to mi se na njemu sviđa. Jedino što bi mu trebalo dodat (po mome) je amortizer volana i neki bolji vizir jer ovaj originalni je totalno beskoristan.
zelko
zelko
Mlađi član
Mlađi član

Broj postova : 76
Age : 62
lokacija : Suhopolje
vozim : Z-1000
Registration date : 27.07.2008

[Vrh] Go down

Z-1000 preformanse Empty Re: Z-1000 preformanse

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.